Podczas Gali Laureatów Konkursów i Olimpiad Przedmiotowych uhonorowano uczniów I Liceum Ogólnokształcącego, którzy w mijającym roku szkolnym odnieśli sukcesy w olimpiadach przedmiotowych.
W gronie wyróżnionych znaleźli się:
- Radosław Winiecki (klasa 4a),
- Weronika Wróblewska (klasa 4g),
- Karol Marcińczyk (klasa 3b),
- Tymoteusz Czaptowski (klasa 3e),
- Maria Osińska (klasa 3h),
- Patryk Goliński (klasa 3b).
Serdecznie gratulujemy naszym uczniom tego wyjątkowego wyróżnienia. Ich osiągnięcia są efektem talentu, systematycznej pracy, wytrwałości oraz pasji do zdobywania wiedzy.
Wyrazy uznania kierujemy również do nauczycieli – opiekunów merytorycznych: p. Doroty Kopińskiej-Kołowacik, p. Anny Kłopotek, p. Marka Amtmanna, p. Ewy Częstochowskiej, p. Marka Adamczaka oraz p. Roberta Dobosza. Dziękujemy za profesjonalizm, zaangażowanie i wsparcie, dzięki którym uczniowie mogli rozwijać swoje zainteresowania i osiągać sukcesy na najwyższym poziomie.
Wszystkim wyróżnionym oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych osiągnięć, satysfakcji z podejmowanych wyzwań oraz dalszego rozwijania pasji i talentów.
Fot. B. Witkowski/UMB.