Podczas Gali Laureatów Konkursów i Olimpiad Przedmiotowych uhonorowano uczniów I Liceum Ogólnokształcącego, którzy w mijającym roku szkolnym odnieśli sukcesy w olimpiadach przedmiotowych.

W gronie wyróżnionych znaleźli się:

  • Radosław Winiecki (klasa 4a),
  • Weronika Wróblewska (klasa 4g),
  • Karol Marcińczyk (klasa 3b),
  • Tymoteusz Czaptowski (klasa 3e),
  • Maria Osińska (klasa 3h),
  • Patryk Goliński (klasa 3b).

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom tego wyjątkowego wyróżnienia. Ich osiągnięcia są efektem talentu, systematycznej pracy, wytrwałości oraz pasji do zdobywania wiedzy.

Wyrazy uznania kierujemy również do nauczycieli – opiekunów merytorycznych: p. Doroty Kopińskiej-Kołowacik, p. Anny Kłopotek, p. Marka Amtmanna, p. Ewy Częstochowskiej, p. Marka Adamczaka oraz p. Roberta Dobosza. Dziękujemy za profesjonalizm, zaangażowanie i wsparcie, dzięki którym uczniowie mogli rozwijać swoje zainteresowania i osiągać sukcesy na najwyższym poziomie.

Wszystkim wyróżnionym oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych osiągnięć, satysfakcji z podejmowanych wyzwań oraz dalszego rozwijania pasji i talentów.

Fot. B. Witkowski/UMB.